8 września 2015

Kliknij mnie


W zasadzie niepozorna, bez pięknych, malowniczych ilustracji z małą ilością tekstu. Nic szczególnego mógłby ktoś powiedzieć. A jednak wywołała miłość od pierwszego wejrzenia. Mój młodszy syn dosłownie nie wypuszcza jej z rąk. Co to takiego? Otóż tą wielką miłością mojego czterolatka stała się książka.


Ale to nie byle jaka książka. 'Kliknij mnie' Saliny Yoon to propozycja wydawnictwa Babaryba, której bohaterem jest Blipek czyli sympatyczna czerwona kropka na dwóch nóżkach ;) Blipek ma marzenie, chce wygrać grę i dostać niespodziankę przed upływem wyznaczonego czasu. O pomoc w zdobyciu nagrody prosi czytelnika czyli dziecko. 


Dzięki wykonywaniu Blipkowych poleceń pomagamy tej malej czerwonej kropce dotrzeć do celu. Na polecenie Blipka dziecko trzęsie, obraca i przechyla książkę. Naciska w odpowiednie miejsca i wypowiada konkretne słowa.

babaryba.pl

W czym tkwi fenomen książki? W tym, że śmiało można ją nazwać interaktywną choć nie ma żadnego przycisku, nie wydaje dźwięków i nie jest podłączona do internetu. Książeczka aktywizuje dziecko w naturalny sposób dzięki zachęcaniu do realizacji konkretnych poleceń, a do fantastycznej zabawy z książką wystarczy wyłącznie wyobraźnia. 

Babryba

Książeczka jest estetyczne wydana i co szczególnie nam się podoba, ma twardą oprawę. Mój syn zna ją już na pamięć co nie przeszkadza mu każdego dnia, zaraz po powrocie z przedszkola bawić się nią od nowa

Autor: Salina yoon
Tytuł: Kliknij mnie
Wydawnictwo: Babaryba
Cena: 29,90

babaryba


8 komentarzy:

 1. Pierwsze słyszę. Tytuł mnie zaintrygował, więc kliknęłam :). Bardzo fajna pozycja!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio książki tego typu są na topie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa książka! :) już sobie wyobrażam jak mój Młody się z nią zabawia za jakiś czas :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałam jakiś czas temu kupić taką książeczkę, niestety aktualnie mój syn jest już chyba za duży. Nie zmienia to faktu, że jest świetna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Takiego cuda jeszcze nie widziałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo zabawna książeczka. Wcześniej o niej nie słyszałam
  www.puffa.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. W życiu nie słyszałam i nie widziałam nic takiego! Ekstra :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Po tytule myślałam, że to książeczka z dźwiękiem a tu proszę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)

TOP