11 grudnia 2015

Fotokalendarz na prezent? U mnie nie przejdzie :)


Jeszcze nie tak dawno Święta wydawały się dość odległym tematem, aż tu nagle zostało do nich niespełna dwa tygodnie. Chwała tym, których mieszkania lśnią, a w zakamarkach mieszkania czekają gotowe, popakowane prezenty. Chyba nie trudno się domyśleć, że osobiście do tej grupy nie należę. Jestem w trakcie przedświątecznych porządków, które choć idą mi w miarę sprawnie to i tak ciągle powodują u mnie przeświadczenie, że ze wszystkim się nie wyrobię.

Prezenty natomiast mogłabym powiedzieć, że leżą....tylko, że nie pochowane po szafach, a gdzieś na sklepowych półkach. Panująca w domu zaraza mocno nas ogranicza, a to powoduje, że z prezentami jesteśmy w ciemnej.... no w każdym razie nie na tym etapie, na którym byliśmy choćby w zeszłym roku.

polshdruk

Macie tak? Jeśli nie to zazdroszczę. Jeśli tak, podsuwam pomysł. Świetnym prezentem dla rodziców, dziadków, teściów i wszystkich tych, którzy mają bzika na punkcie waszych dzieci będzie fotokalendarz. Niewielkim kosztem i bez wychodzenia z domu możecie mieć naprawdę fantastyczny upominek dla najbliższych.

Myślicie, ze to trudne? Absolutnie. Wystarczy wejść na stronę  http://www.polishdruk.pl/   i skorzystać z kreatora gdzie w zaledwie kilku minut zaprojektujecie kalendarz ze swoimi zdjęciami, a dokładniej rzecz biorąc ze zdjęciami swoich pociech.

fotokalendarz

Do wyboru macie fotokalendarze jednodzielne, plakatowe, biurkowe oraz planszowe w różnych formatach. Możecie również skorzystać z wielu propozycji szablonów, a to wszystko z dostawą pod drzwi w zaledwie 72h.

No i wszystko fajnie tylko, że ten blog czytają również ci, którzy mogliby być potencjalnie obdarowani takim prezentem, a co za tym idzie właśnie spaliłam pomysł i...muszę wykombinować coś innego :D8 komentarzy:

 1. Za każdym razem myślę o przygotowaniu takiego kalendarza, ale przez 2,5 roku się za to nie zabrałam. Myslę, ze w tym roku nie będzie inaczej. Brawo dla pracy w gastronomii, która w sezonie świątecznym pożera cały czas...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak prawdę mówiąc to mi ostatni raz udało się za to zabrać jakieś 7 lat temu :)

   Usuń
 2. To jest stały patent mojej siostry dla dziadków od jej dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tak się kiedyś zastanawiałam czy nie zrobić kalendarza ze swoimi zdjęciami- dla rodziców...ale będę do nich wchodzić i w samozachwyt wpadnę widząc siebie w centralnym punkcie mieszkania :) Fajne są te kalendarze i myślę czy nie zrobić takiego z naszymi wspólnymi zdjęciami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. robię co rok :) polecam :) 10 minut roboty a miny rodziny przez cały rok bezcenne >:) edyś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja już piąty rok z rzędu robię kalendarze. Co roku z firmy uwolnij kolory i za każdym razem coraz szybciej. Wczoraj właśnie puściłam 5 sztuk do druku. Dla nas, babci jednej i drugiej, dla niani i cioci :) Moja mama i siostra co roku upewnia się że na gwiazdkę będzie kalendarz bo to już tradycja :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie na konkurs

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja co roku, a nawet kilka razy w roku korzystam właśnie z tego pomysłu. Projektuję fotokalendarz czy fotoksiążkę i za każdym razem jest to całkowicie trafiony prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja swojego czasu robiłam kalendarze sama. fajnie wychodziły i wcale nie tak drogo. drukowałam w wysokiej rozdzielczości w drukarni

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)

TOP