29 lutego 2016

Kosmetyki Demsa plus wyniki konkursu


AZS

Kiedy chłopcy przyszli na świat mieli śliczną, idealną i niczym nie 'skażoną' skórę. Zero zaczerwienień, oznak zmęczenia porodem, wysypek itp. Nie borykaliśmy się  z uczuleniami, alergiami czy jakimikolwiek problemami skórnymi. Nawet porządnego odparzenia nie zaliczyliśmy.

Jednak z biegiem czasu zauważyłam, że Tymek zimą miewa problemy z suchą skórą. Skóra dosłownie na nim się łuszczyła, a kolana i łokcie stawały się nieprzyjemnie szorstkie. Taka sytuacja co prawda miała miejsce tylko zimą, jednak pomimo stosowania różnych preparatów dla dzieci stan skóry się nie poprawiał. Nawet pomyślałam, że może taka jego 'uroda' i zwyczajnie musi dotrwać do wiosny ;)

Demsa

Kiedy trafiły do nas kosmetyki Demsy, Tymek natychmiast stał się królikiem doświadczalnym i to głównie na nim sprawdziłam działanie tych, że kosmetyków. Produkty Demsa można stosować już od 6 mc życia więc tym bardziej mogłam ich używać przy moim siedmiolatku. Profilaktycznie najpierw zastosowałam kosmetyki na sobie. Jeśli chodzi o płyn do mycia, to przepadłam. Jest fantastyczny.

AZS

Gęsta konsystencja sprawia, że płyn jest bardzo wydajny, choć nie ukrywam, że ciut trudno wyciska się go z butelki, jednak delikatny, przyjemny zapach oraz efekt nawilżonej skóry rekompensuje tę drobną niedogodność. Na suchej skórze Tymka płyn sprawdził się idealnie. Już po kilku zastosowaniach skóra przestała się łuszczyć i jest miła w dotyku. Po kąpieli stosowaliśmy też krem do ciała, który również dobrze nawilża skórę. Bardzo dobrze się rozsmarowuje i wchłania. 

Wszystkie kosmetyki Demsa przeznaczone są także dla skóry atopowej, skutecznie łagodzą swędzenie, zaczerwienienia i suchość skóry. Warto zaznaczyć, że kosmetyki Demsa nie zawierają parabenów, sterydów, SLS/SLES, substancji zapachowych i barwników.

AZS

AZS

Tydzień temu na blogu ruszył konkurs, w którym mieliście okazję wygrać jeden z trzech zestawów kosmetyków tej marki. Przyszedł czas na ogłoszenie zwycięzców.

Zestawy kosmetyków otrzymują:

- Pani Monika Urbanowicz
- Pani Izabela Borusińska
- Pani Teresa Długosz

Gratuluję!
Wszystkie Pani proszę o podanie adresu do wysyłki wraz z numerem tel (dla kuriera) do 3.03.2016 na adres: mpfanaberie.pl. Jeśli po tym terminie, któraś z Pań nie dośle adresu, wybiorę na jej miejsce inną osobę. Przypominam, że zgodnie z regulaminem nagrody zostaną wysłane tylko tym osobom, które nie wygrały kosmetyków Demsa w innym konkursie.

AZS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)

TOP