23 marca 2016

Share week 2016 okiem Matki Polkiranking
źródło : http://andrzejtucholski.pl

Właśnie ruszyła piąta edycja SHARE WEEK czyli autorski pomysł Andrzeja Tucholskiego na to żeby autorzy polecali autorów. Powiem szczerze i bez żadnego podlizywania się, że pomysł jest rewelacyjny. 

Już w zeszłym roku, mimo że mój blog wtedy dopiero raczkował, wzięłam udział w tejże akcji i przedstawiłam Wam moje 'typy' :) Kto nie widział, nie czytał, może to nadrobić TU. W tym roku również postanowiłam wytypować trzy blogi, które moim zdaniem zasługują na szczególną uwagę w blogosferze. Żeby nie było kolejność przypadkowa :)

1. Ten typ pozostaje niezmienny i nie wiem co takiego musiałoby się wydarzyć żebym go zmieniła. Ona chyba musiałaby skasować bloga, ale wtedy pojechałabym do Gdyni i zastosowałabym wszelkie możliwe środki argumentacji żeby cofnęła swoją decyzję. Czasem chciałabym żeby ktoś nałożył na nią nakaz częstszego pisania, ale sama wiem jak ciężko pogodzić blog z codziennymi obowiązkami więc wspaniałomyślnie jej wybaczam i cieszę się każdym postem, który w wolnej chwili opublikuje.
Kto jeszcze u niej nie był koniecznie musi odwiedzić rodzinkę POD NAPIĘCIEM :)


pod napięciem


2. Ten kto choć trochę zna Matkę Polkę bez problemu mógł przewidzieć ten typ. Choć jest piękną kobietą, a ja zdecydowanie gustuję jednak w tej brzydszej płci to uwielbiam ją bezgranicznie i bezwarunkowo. Nie tylko prowadzi fantastyczny blog i ma mnóstwo talentów, ale również prywatnie jest przecudownym człowiekiem. Gdyby wszyscy ludzie byli tacy jak ona to świat byłby piękniejszy. Wróżę jej ogromną karierę w blogosferze i dziwię się każdemu kto jeszcze o niej nie słyszał. A po cichutku żałuję, że nie mieszka odrobinkę bliżej Poznania.
Zapraszam Was do świata ELI MILAMIALIM.

Eli Milamalim


3. W tym babskim gronie jest też miejsce dla mężczyzny, ale nie pierwszego lepszego. Pisze o sobie, że chciał zostać dobrym blogerem, moim zdaniem zrealizował 200% normy. Zachwyca inteligencją, sposobem pisania i postrzegania świata. Jego teksty są jak narkotyk, jeśli raz zajrzysz na jego blog, przepadniesz. Uzależnia, intryguje, zmusza do myślenia. Nie sposób oprzeć się jego tekstom. Należy do tych 'wielkich' i żadne polecenie nie jest mu potrzebne, zwłaszcza od takiego żuczka jak ja. Mimo wszystko każdemu kto pragnie intelektualnej rozkoszy polecam HALO ZIEMIA


halo ziemiaMogłabym wymienić jeszcze mnóstwo fantastycznych blogów, ale zasady to zasady. Poza tym boję się, że mogłabym kogoś pominąć bo wiecie w tym wieku skleroza to już normalka więc pozwólcie, że skończę na tych trzech blogach :)

A wy gdzie zaglądacie?


6 komentarzy:

 1. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  Postaram się ogarnąć i pisać częściej ;D Love!

  OdpowiedzUsuń
 2. Akcja jest świetna:) Mam nadzieję, że wyrobię się ze swoim wpisem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wezmę udział w tej fajnej akcji i napiszę wieczorem. Super pomysł! Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie znam i czytam. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zaglądam jeszcze do Antyterrorystki i Ciebie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lecę zajrzeć :) Nie znam tych Pań :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)

TOP