5 kwietnia 2016

Najfajniejsza na świecie humorkowa księgaEgmont

O takich książkach mówię, że to metoda na święty spokój, albo gwarancja załatwienia sobie chwili na wypicie gorącej kawy. Uwielbiam takie książki bo powodują, że moje dzieci choć przez chwilę zajmują się same sobą, a i ja mam wtedy chwilę dla siebie. Uwielbiam takie książki bo poza tym, że bawią to na dodatek uczą, poprawiają motorykę i kształtują kreatywność. "Najfajniejsza na świecie Humorkowa księga kolorowanek i innych zabaw" jest właśnie taką książką.

Pamiętacie jak pisałam Wam o Julce Wróbel? (klik)Wspominałam tam, że Julka Wróbel ma najlepszą przyjaciółkę, którą jest Hania Humorek. Hania jest bohaterką serii książek dla dzieci, które opowiadają o jej przygodach, ale również jest bohaterką "Najfajniejszej na świecie humorkowej księgi kolorowanek i innych zabaw" wydawnictwa Egmont

Hania Humorek przeprowadzi dzieciaki przez świat kolorowanek, wykreślanek, zagadek, ciekawostek i labiryntów. Na prawie sześćdziesięciu stronach małe brzdące znajdą mnóstwo rozrywki , która wciągnie je na tyle długo żeby zagwarantować nam umęczonym matkom ;) chwilę dla siebie. 

Egmont

Książeczka utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce, ale jest to właśnie jej zaleta. Wystarczy dorzucić kokonom do książki pudełko kredek i....przepadną :) Na każdej stronie mogą wykazać się swoimi pomysłami i kreatywnością, wnieść coś od siebie. W zasadzie książka jest tak skonstruowana, że dziecko staje się poniekąd jej współautorem.

"Najfajniejsza na świecie księga.." ma tylko jedną wadę, przeznaczona jest dla dzieci, które potrafią już czytać i pisać ponieważ zadania w niej zawarte wymagają posiadania tych umiejętności. Na szczęście moje kokoniki pisać i czytać potrafią więc, no cóż, mam chwilę spokoju :)

Egmont


Tytuł: Hania Humorek Najfajniejsza na świecie humorkowa księga kolorowanek i innych zabaw
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 63 
Cena: 16,99zł

5 komentarzy:

 1. Okładka wygląda zachęcająco, całość utrzymana w czarno-białej kolorystyce, fajna ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się, Młoda jeszcze za mała, ale zapisuję sobie tytuł na przyszłość :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecamy na przyszłość. W ogóle polecam wszelakie tego typu książki bo to naprawdę chwila relaksu dla rodzica jak dziecko w takiej księdze przepadnie :)

   Usuń
 3. Widziałam, że jest wykreślanka słowna :) Jako dziecko to była jedna z moich ulubionych zabaw w tego typu książkach. Mój Jaśko jeszcze za mały na takie zabawy ale jak podrośnie będę miała na uwadze tą pozycję.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)

TOP