16 lipca 2016

Chcesz się zrelaksować? Połącz kropki


 
olesiejuk

Sposobów na relaks jest pewnie tyle ile ludzi. każdy ma swoją metodę i swój indywidualny sposób na relaks i wypoczynek. Każdy relaksuje się i odstresowuje odrobinę inaczej. Jedni wolą relaks na kanapie z kubkiem gorącej kawy, inni wybierają wysiłek fizyczny, a  jeszcze inni spotykają się z przyjaciółmi. Są też tacy, którzy łączą kropki.


Pamiętacie jak pisałam wam o nietypowych kolorowankach od Wydawnictwa Olesiejuk? (klik) Z tej samej serii co Geometria do kolorowania ukazała się również książka "Połącz kropki. Niezwykłe obrazki do dokończenia i pokolorowania." I rzeczywiście jak sam tytuł wskazuje znajdziecie w tej książce obrazki niesamowite. W całej książce znajduje się ponad 30000 kropek, które tylko czekają żeby je połączyć. 

olesiejuk

Zadanie wcale nie jest takie proste jakby się mogło wydawać i z początku może odrobinę przerażać. Kropek jest tyle, że nie problem się pomylić. Na szczęście kropki i numerki są różnokolorowe co jest bardzo cenną wskazówką. Dzięki temu wiadomo jakiego koloru użyć łącząc poszczególne kropki należące do konkretnego elementu obrazka. Poza tym początek i koniec rysunku czyli pierwsza i ostatnia kropka oznaczone są gwiazdkami. Można jednak rozpocząć łączenie kropek w dowolnym miejscu.

Książka poza łączeniem kropek może spełniać również funkcję kolorowanki ponieważ po połączeniu kropek dany obrazek możemy spokojnie pokolorować co gwarantuje jeszcze więcej zabawy. 
"połącz kropki" to naprawdę fantastyczny sposób na odstresowanie, czy na spędzenie deszczowych lipcowych dni jakie ostatnio serwuje nam matka natura. 

olesiejuk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)

TOP