30 listopada 2016

Magic jinn - idealny prezent


magic jinn


W zasadzie panuje u nas zabawkowy zakaz. Ponieważ pojemność pokoju chłopaków skończyła się dawno temu, nikt nie może kupić im niczego, bez wcześniejszej konsultacji ze mną. Zakazane są zabawki wielkogabarytowe, lego, którego mają aż nadto i wszelakie ustrojstwa, które popsują się po kilku minutach zabawy, a których kokony nie będą za nic w świecie chciały się pozbyć. Dlaczego więc zamieszkał u nas Jinn...?


Magic Jinn pojawił się u nas dzięki uprzejmości firmy Dumel i nie skłamię jeśli napiszę, że całą czwórką oszaleliśmy na jego punkcie. Przez pierwsze dni jego pobytu, dosłownie wyrywaliśmy go sobie z rąk. Tak, dobrze się domyślacie, ja i mąż również braliśmy udział w tym szaleństwie bo Jinn obudził w nas chęć rywalizacji.

Co takiego ma Magic Jinn czego nie mają inne zabawki?

Przede wszystkim zmysłowy głos :) Na końcu tego postu będziecie mogli się o tym przekonać. Jinn to zabawka interaktywna, która ma za zadanie odgadnąć zwierzę, o którym pomyślisz. Istnieje cała rodzina Jinnów, z której każdy Jinn odgaduje co innego. Nasz tak jak wspomniałam specjalizuje się w zwierzętach.

magic jinn


Zabawkę uruchamia się naciskając na jej nos. Jinn włącza się i grzecznie wita, a następnie wyjaśnia zasady zabawy. Kiedy wszystko jest już jasne, zaczyna zadawać pytania. Odpowiadać można na cztery sposoby: "tak", "nie", "to zależy" i "nie wiem". Ważne jest, by odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą i nie wprowadzać Jinna w błąd. Pytania Jinna potrafią być tak precyzyjne i błyskotliwe, że zaczęliśmy go podejrzewać, że nas podsłuchuje ;) 

Jedno trzeba przyznać, Jinn poza czynnikiem rywalizacji pobudza też kreatywność. Co my się zwierząt nie nawymyślaliśmy żeby go przechytrzyć i sprawić żeby któregoś nie odgadł. Niestety okazało się, że Jinn jest sprytniejszy i jeśli tylko na pytania odpowiada się zgodnie z prawdą to ten przesympatyczny stworek prędzej czy później 'domyśli' się o jakim zwierzęciu myślimy. 


magic jinn

Dlaczego właśnie taka zabawka?

Magic Jinn to naprawdę zabawka dla całej rodziny i gwarantuję, że sami nie będziecie mogli się od niego oderwać. Dzięki małym gabarytom nie zagraci pokoju waszych dzieci, a solidne wykonanie zagwarantuje, że po kilku dniach użytkowania nie rozpadnie się w rękach. Poza tym dzięki Jinnowi można się naprawdę wiele dowiedzieć o zwierzętach ponieważ próbując go przechytrzyć, dzieciaki same sprawdzały przeróżne informacje w książkach i encyklopediach, a zdobyta w ten sposób wiedza siłą rzeczy została w ich głowach. Walorem może być też dość niewygórowana cena jak za taką zabawkę, która oscyluje w okolicach 80zł. My polecamy, a żeby was również przekonać zostawiam dla was filmik z Jinnem w roli głównej :)


1 komentarz:

  1. Magic Jinn dosyć słabo się sprzedaje w księgarnii której pracuję( może dlatego że kosztuje prawie 100 zł?), ale jak tylko zobaczyłam go, od razu zyskał moją sympatię :D oczywiście głównie przez głos, bo za 1 razem oczywiście zgadł zwierzaka o którym pomyślałam, ale za 2 razem już nie :p

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)

TOP