27 lutego 2018

Uwodzić spojrzeniem... Odżywki do rzęsodżywka do rzęs

Choć damskie kosmetyczki przeważnie pękają w szwach, to jest jeden kosmetyk, który gości tam rzadko lub wcale, głównie dlatego, że jeszcze niewiele z nas wierzy w ogóle w jego działanie. Dbając o wygląd, dużą wagę przywiązujemy do twarzy. Wiadomo, pierwsze wrażenie się liczy, a spojrzeniem można uwodzić. No właśnie, nawet jeśli nie jesteśmy mistrzyniami bądź zwolenniczkami makijażu, to mimo wszystko ważne dla nas jest to, jak prezentują się nasze oczy. O zalotnych, długich i zdrowych rzęsach marzy niejedna kobieta, próbując często wymarzony efekt osiągnąć za pomocą dostępnych sztucznych rzęs. Jest jednak inny sposób na uzyskanie zalotnego i pięknego spojrzenia, musimy tylko zaufać odżywce do rzęs.

Na co dzień stosujemy odżywki do włosów do paznokci, jednak do tych do rzęs podchodzimy z dużą dozą niepewności i braku zaufania. Może dlatego, że jest to wbrew pozorom nadal dość rzadko i często nie mamy możliwości, żeby zasięgnąć opinii u kogoś, kto ten kosmetyk przetestował na ' żywym' organizmie. Odżywki jednak w zawrotnym tempie zyskują na popularności i jeśli ty również marzysz o pięknych, długich rzęsach warto, żebyś przemyślała zakup odżywki.

Czym jest odżywka do rzęs?

Odżywka do rzęs to serum, które wnikając do samych cebulek rzęs, ma za zadanie sprawić, by były one gęstsze, mocniejsze i dłuższe. Dzięki odżywce rzęsy stają się mniej kruche i rzadziej wypadają.
Odżywka pobudza cebulki dzięki czemu, aktywuje nawet te, z których dotąd nie wyrastały rzęsy, dzięki czemu otrzymujemy fantastyczne efekt zagęszczenia. Co ciekawe odżywki również przyciemniają rzęsy, a co za tym idzie, może się okazać, że po kuracji nie będziesz już musiała przejmować się henną.


Jaka powinna być odżywka do rzęs?

Skuteczna. To najprostsza odpowiedź. Odżywka powinna zawierać taką kompozycję składników, aby po kuracji nią otrzymać efekt opisany powyżej. Dobra odżywka powinna być wyposażona w bardzo cieniutki pędzelek, który ułatwi aplikację na linii rzęs oraz konsystencję, która nie będzie spływała. Odżywka powinna się dobrze wchłaniać i nie podrażniać oczu.

Która odżywka z dostępnych na rynku jest najlepsza?

Tego niestety Wam nie powiem. Należę albo do tych szczęściar, które nie mogą narzekać na swoje rzęsy, albo jestem zbyt mało krytyczna wobec siebie :) Jak do tej pory stosowałam odżywkę tylko jednej marki i tylko na bazie takich doświadczeń mogę się wypowiadać. Moja odżywka rzeczywiście spowodowała zagęszczenie rzęs i ich wzrost co dało naprawdę przyjemy efekt. Niestety efekt ten kończy się niedługo po zaprzestaniu kuracji, a cena odżywki jest na tyle wysoka, że nie zdecydowałam się na dalsze kontynuowanie kuracji. Z doświadczenia znajomych kobiet wiem jednak, że są odżywki, które dają naprawdę fajne i długotrwałe efekty, a ich stosunek jakości do ceny jest zdecydowanie lepszy. Jeśli nie macie możliwości podpytać koleżanek, to warto poszukać opinii w internecie. Już po fakcie 'moją' odżywkę sprawdziłam na stronie recenzjaodzywek.pl i opinia, którą tam znalazłam, pokryła się w stu procentach z moją własną, więc mogę wam również z czystym sumieniem polecić tę stronę.

A jak już znajdziecie swój ideał odżywki, to koniecznie przetestujcie jego efekty na swoich ideałach życiowych ;)

2 komentarze:

  1. U mnie najlepiej sprawdził się olejek rycynowy. Miałam różne droższe i tańsze odżywki. Olejkowi pozostanę wierna i co jakiś czas stosuję kurację. Antyterrorystka

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nigdy żadnej nie używałam, bo ze swoich rzęs jestem zadowolona, ale moja mama kiedyś smarowała olejem rycynowym :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)

TOP