13 marca 2018

Tyle słońca w całym....mieszkaniu plus plakaty do pobrania za darmo
Od ponad tygodnia mamy meteorologiczną wiosnę. To nic, że nadal klimat jakiś trochę nie tego i niekoniecznie jeszcze tak do końca tą wiosnę czujemy. Ważne jest to, że wszelkie zimowe i Bożonarodzeniowe ozdoby zostały ponownie upchnięte w kartonach i schowane na kolejny rok głęboko do szafy, a na ich miejsce mogą się pojawić nowe, zupełnie wiosenne.

Mam to szczęście, że w moim mieszkaniu tak naprawdę nie ma koloru. Tak, tak jestem posiadaczką klasycznego nudnego lokalu z jasnymi ścianami i białymi meblami (podłogę mam tylko ciemną, ale zrzucam to na błędy młodości), czyli jest u mnie tak jak u przeciętnego Kowalskiego. Dlaczego więc napisałam, że mam szczęście? Bo brak koloru w mieszkaniu to nieograniczone pole możliwości. I wraz ze zbliżającą się wiosną postanowiłam te możliwości wykorzystać.

Tak się pięknie składa, że z bielą i szarościami można w zasadzie połączyć każdy kolor. Na co dzień u nas tym kolorem jest przeważnie turkus, który wręcz uwielbiam w dodatkach, jednak za sprawą pewnej niby przypadkowej rozmowy, postanowiłam, że wiosną będzie u nas żółto. I że to koniecznie musi być taki słoneczny, radosny żółty, a nie jakieś tam wypłowiałe coś.

Niestety już na etapie poszukiwania dodatków zaczęły się schody bo aktualnie w sklepach panuje moda na pastele, a  tak dokładniej rzecz ujmując blady róż i sprany turkus właśnie. Żółtego ni hu hu. Nawet przez moment miałam chwilę zwątpienia czy aby nie rzucić się jednak z prądem i podążyć z nurtem mody wymieniając dodatki na ten olaboga zakurzony róż, ale jednak pragnienie słońca, choćby w mieszkaniu, zwyciężyło.

O ile dodatki udało mi się nabyć przez internet o tyle nie mogłam nigdzie znaleźć plakatów, które pasowałyby i do wnętrza i miałyby odpowiednią kolorystykę czyli byłby w kolorze oczo*ebnie żółtym. Po dość długich poszukiwaniach wpadłam na pomysł, że skoro jest popyt, a nie ma podaży to sama sobie stworzę to, co spełni moje oczekiwania. Efekty wprowadzania słońca do mieszkania możecie obejrzeć na zdjęciach, a jeśli też zapragniecie mieć w mieszkaniu słoneczko to na końcu posta znajdziecie linki do plakatów, gdzie będziecie je mogli pobrać zupełnie za darmo.


 1. Poduszka - aliexpres
 2. Koc -Allegro
 1. Podkładka - Biedronka

Tu możesz pobrać plakaty:


6 komentarzy:

 1. A czasem wystarczy drobiazg by zmienić mieszkanie :)
  Ps moja córka kupiła sobie podkłądke zająca z Biedronki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, jak mnie tej słonecznej wiosny już brakuje! Weekend wprawdzie był bajeczny, ale to były tylko dwa słoneczne dni na całe tygodnie ponurej zimy...

  OdpowiedzUsuń
 3. No jak nic wiosna pełną parą w mieszkaniu się robi :) Ten żółty super się komponuje w, jak to mówis, nudne kolory. Czasami chyba dobrze jest mieć neutralne ściany czy meble aby móc bawić się kolorami w mieszkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super kolorki, idealne na wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zolty zawsze daje takiej zywosci:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)

TOP